Spoštovani straši!

V ponedeljek, 18. 5. 2020, se učenci prvega triletja vračajo v šolo. Vračajo se le zdravi otroci, zato vas prosim, da v ponedeljek s seboj prinesete podpisano IZJAVO STARŠEV PRED VSTOPOM V ŠOLO (v priponki).

Prav tako je v priponki seznam zdravstvenih omejitev in prosim, da se seznanite z njimi. Zdravnika vašega otroka pokličete po telefonu, da pridobite potrdilo.

Izvedba pouka in dnevi dejavnosti bodo potekali v skupinah do 15 učencev.

Pouk se bo izvajal znotraj iste skupine v istem prostoru. Skupine se ne bodo združevale.

Učencem 1., 2., 3., 9. razreda, ki zaradi zdravstvenih omejitev ne bodo mogli obiskovati pouka v šolskih prostorih, bo šola v okviru zmožnosti prilagodila oblike in metode dela.

Vzgojno izobraževalno delo bo za učence od 4. do 8. razreda še naprej potekalo kot izobraževanje na daljavo.

Tretješolci bodo plavalni tečaj opravili v prihodnjem šolskem letu, prav tako petošolci kolesarski izpit.

Vse informacije glede prihoda v šolo, načina vstopa v šolski prostor, prehrane in ostalega, vam bomo, spoštovani starši, sporočili takoj, ko bo to mogoče.

Ravnateljica:

Sonja Arbeiter

Opredelitev zdravstvenih omejitev

Izjava staršev pred vstopom v šolo