Dragi učenci, drage učenke, spoštovani starši!

Le še en dan nas loči, da se ponovno snidemo v šolskih prostorih. Verjamemo, da ste že povsem pripravljeni na »skok« v novo šolsko leto. V tem trenutku so zagotovo že pripravljene šolske torbe, oviti zvezki, ošiljene barvice, pomerjeni copati. Želimo si, da se veselite vrnitve v šolo – mi vas pričakujemo z največjim veseljem.

Hkrati pa vas obveščamo, da se v skladu z obvestilom Elektra Maribor d. d., skladno z Uredbo o vzdrževalnih delih v javno korist na področju energetike, pred glavnim vhodom v šolo izvaja gradnja zamenjave poškodovanega SN kV kablovoda, ki bo trajala do 9. 9. 2022.

Prosimo vas za posebno pozornost in previdnost pri gibanju v okolici gradbišča. Prav tako vas obveščamo, da je zaradi gradbenih del zaprta tudi pot skozi park ob stadionu.

Prosimo vas za razumevanje in vas lepo pozdravljamo.