Obveščamo vas, da imamo pred glavnim vhodom v šolo na novo urejeno prometno signalizacijo. Postavljen je znak K + R, kar pomeni “Kiss & ride” ali “Poljubi in odpelji”.

Ta prostor je namenjen zgolj odlaganju otroka pred šolo, in sicer na način, da starš ne izstopi iz avtomobila, ampak se le poslovi od otroka in varno dalje odpelje v krožišče. Isti način velja za pobiranje otroka.
Tako omogočimo, da poteka pretok prometa gladko in da otrok izstopi na prometno varnem mestu. Prav tako ga s tem, da sam vstopa v šolo, navajate na samostojnost in odgovornost.

Hvala, ker skrbite za varnost naših otrok ter jim omogočate razvijanje v odgovorne in samostojne osebe. Pa veliko izstopnih in vstopnih poljubčkov želimo.