Učenje je lahko tudi zabavno, pouk pa prijetnejši v malo drugačnem okolju. Zato smo se z devetošolci izbirnega predmeta filozofija za otroke z mentorico Veroniko Frešer in retorike z mentorico Tanjo Keber odpravili na vikend pobeg. V petek, 3. 3. 2023, po pouku smo se tako s polnimi nahrbtniki odpeljali na OŠ Špitalič, kjer smo preživeli delovno popoldne, namenjeno različnim vsebinam, debatam, govornim nastopom in igram. Večer je bil namenjen prijetnemu druženju ob dobri glasbi, družabnih igrah, filmu in plesu, kar se je zavleklo pozno v noč. V soboto dopoldne smo se kar malo zaspani najprej peš odpravili v Žičko kartuzijo, kjer smo imeli voden ogled in smo izvedeli marsikaj zanimivega. Prijetno utrujeni in zadovoljni smo se odpravili proti domu. Vsem je bila skupna misel, da smo se imeli zares lepo. Spodaj lahko preberete še nekaj vtisov.

»Všeč mi je bilo, saj je bilo to zadnje skupno druženje za nas, devetošolce.« (Jasmina)
»Vikend si bom zapomnila po potrpežljivih učiteljicah, neprespani noči in sproščujoči glasbi.« (Valentina)
»Najbolj všeč mi je bilo druženje.« (Johana)
»Zabavno je bilo, ko smo se družili in igrali različne igre.« (Iza)